Beszámoló a 72 óráról

Szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a hétvégén el tudtak jönni a 72 óra kompromisszum nélkül önkéntes programra. Az MKK magas létszámmal vett részt az eseményen, összesen 71 fő segített, budapesti arányokban ez nagyon jó szám.

Borostyán csoport padokat újított fel a 12. kerületben két helyszínen is. A Drapp csoport tagjai egy iskola kerítésének festését végezték a 18. kerületben. Az Indigó csoport a Bürök utcában festett padokat. A Karmazsin csoport a 14. kerületben egy óvoda játszóudvarát tette rendbe (csiszolás, festés).

A Vakok Batthyány László Gyermekotthonában gondozott gyermekeket a Kék, Korall, Piros és Türkiz csoport tagjai vitték el kirándulni, és zenéltek is nekik. A Narancs csoport a Keveháza utcai idősek klubjában szervezett egy délutáni műsort. A Zöld csoport a 18. kerületben egy óvodában segített: mászókákat, hintákat, padok festettek.

Szikszay Laci

Kategória: Beszámoló | Címke: .