Kis Veni Sancte

A II. félév ún. „kis Veni Sanctéja” február 3-án vasárnap este a Piarista kápolnában 19 órai kezdettel lesz, ekkor osztja ki a lelkészség az új ökumenikus programfüzeteket is.

Ahogy eddig is, gyertek minél többen. Most különösen aktuális a közös részvétel, hogy az új félévet egy kis szusszanás után testileg és lelkileg is jól tudjuk közösen kezdeni és felkészülten állhassunk az elkövetkezendő megpróbáltatások elé.

zenei szolgálatot a Capella Universitatis a Lelkészség Scholája végzi, mint minden vasárnap 18 órától próba,
vezető: Subicz-Marsi Edit

Ha amúgy is gyakran jársz ide misére vagy csak szeretsz énekelni, gyere és csatlakozz!

Egy MKK-s már megtette, most rajtad a sor, megéri! Egy kis szolgálattal sokkal szebbé tehetjük a szentmisét és a többszólamú dallamok is szebben szólnak, ha több ember énekeli!
Ez utóbbival kapcsolatos tapasztalatokról érdeklődhetsz Bakos Karesznál.

Időpont: 2008. február 3. (vasárnap), 19:00
Helyszín: Piarista Kápolna; 1052 Budapest, Pesti Barnabás u.
Szervező: Egyetemi lelkészség
Kategória: Esemény | Címke: , .