Nagyböjti lelkigyakorlat

Beszámolók a lelkigyakorlatról »

Lassan közeleg a nagyböjti időszak, amelyben idén is összegyűlünk közösen a lelkészséggel egy lelkigyakorlatra. Mivel 2008 a Biblia éve, a lelkigyakorlaton a középpontban a Szentírás lesz.

Tartalmas előadások, elmélkedések és beszélgetések segítenek jobban megélni a keresztényi hitet, amelyek mind-mind kapcsolódnak a nagyböjti témakörhöz, ezzel is segítve ráhangolódásodat az ünnepre.

Az idei alkalommal a Csobánkán gyűlünk össze az Egyetemi Lelkészséggel közösen az nagyböjti lelkigyakorlatra.

Időpont: 2008. február 22 – 24. (péntek-vasárnap).
Helyszín: Csobánka.
A lelkigyakorlat vezetője: Pákozdi István egyetemi lelkész & Egri László diakónus.
Indulás: 2008. február 22. (péntek), Batthyány tér, HÉV állomás, találkozunk 16:00-kor, a Batthyány téren a HÉV feljáratnál a felszín felett a 19-es/41-es villamos végállomásánál.
Részvételi díj: 3000 Ft + útiköltség.
Hazaérkezés: 2008. február 24. (vasárnap), Batthyány tér, 17:00 körül.
A lelkigyakorlat programjai: csöndes elmélkedések, előadások, szentségimádás, kiscsoportos beszélgetés, szentmise, séta.
Hoznivalók: hálózsák, szentírás, jegyzetfüzet, valamint megfelelő ruházat.
Jelentkezés: személyesen, e-mailben, telefonon, a kitöltött jelentkezési lappal és a 3000 Ft befizetésével.
Jelentkezési határidő: 2008. február 10, Piarista kápolna, mise utánig.

Időpont: 2008. február 22. (péntek), 16:00
Helyszín: Csobánka
Szervező: Frej Joci
Kategória: Esemény | Címke: , .