KELET 2009

Beszámoló a találkozóról »

KELET, azaz a Kárpát-medencei Egyetemi Lelkészségek Találkozója Szegeden, február 13-tól 15-ig,

amire az összes magyar főiskolást és egyetemistát szeretettel hívnak a szervezők.

Hogy mi is ez?
Egy hétvége, ami alatt sok közösség tagjaival találkozhatsz, nem csak Magyarországról, hanem a határon túlról is; sok játék, mint az éjszakai számháború; városnézés egy többezer éve lakott helyen; kiscsoportos beszélgetések; és szombat este egy

farsangi bál,

melynek sikeréhez az MKK is hozzájárul a zenével és egy nyitótánccal.

A költségek: 2000 Ft + utazási költség. Az utazást szeretnénk autókkal megszervezni, ezért ha kocsival tudnál jönni és felajánlanál pár helyet, nagyon megköszönnénk.

Ha sikerült felkeltenünk a figyelmedet, olvasd el a lent található programot, vedd fontolóra röviden:), és jelentkezz nálunk e-mailben vagy telefonon.

Jelentkezési határidő: február 1.!!!

Szeretettel várjuk az e-maileket!

Erzsi és Karesz

A várható program: KELET 2009

Időpont: 2009. február 13. (péntek), 18:00
Helyszín: Szeged
Szervező: Erzsi és Karesz
Kategória: Esemény | Címke: , , , , .