Adventi könyvhét

Az MKK minden évben szervez jótékonysági, adventi könyvhetet, mely idén nov.30. és dec.6. között lesz. Ilyenkor felkeresünk 10-12 katolikus kiadót, s az ő “válogatott” könyveiket áruljuk a Műegyetem területén a K és az E épületben.. 🙂 A könyveket bolti áron alul áruljuk.

A köziseknek ezen kívül van egy plusz lehetőség könyvvásárlásra, ez pedig dec. 7-én, a könyvhét utáni hétfőn lesz egész nap. Ekkor még olcsóbban lehet a könyvekhez hozzájutni.
De persze nem csak az anyagiak a fontosak! A könyvhét egy misszió, mely alatt megmutatjuk magunkat a Műegyetemen, hogy közösségünk egy élő közösség, aktívak vagyunk és közben bemutatjuk a legújabb (és régebbi) egyházi kiadványokat. Természetesen számunkra közösségépítő ereje is van, hiszen ahol sok jó ember összegyűlik… 🙂

Ezért, gyertek segíteni! Több feladatra lehet jelentkezni: árusítás, pakolás, leltárazás. Ha kedvet éreztek hozzá, jelentkezzetek Balogh Ákosnál.

Az aktuális beosztás itt látható.

Időpont: 2009. november 30. (hétfő), 08:00
Helyszín: BME
Szervező: Balogh Ákos
Kategória: Esemény | Címke: , .