KELET 2010 – bál

A találkozón készült fényképek itt nézhetőek meg.

A KELET-en szombat este egy farsangi bálon is résztvehetsz, és nem csak akkor, ha ott vagy az egész rendezvényen. A bált is a közi szervezi, ezért semmiképpen se hagyd ki!

A héten már lehet jegyeket vásárolni. A legfontosabb tudnivalók ezzel kapcsolatban:

• jegyeket a tánciskolákon, a köziben és a lelkészség miséin lehet vásárolni :
    kezdő és haladó tánciskola: hétfő 18:30-20:00, Párbeszéd Háza
    középhaladó tánciskola: kedd 18:30-20:00 Don Bosco Általános Iskola
    szentmisék: szerda reggel 7-kor és vasárnap este 19 órakor a Magyar Szentek Templomában, péntek reggel 7-kor a Sapientia kápolnájában közi.)
    Figyeljétek az alkalmakon a hirdetést!
    Ezenkívül e-mailben is rendelhetsz jegyet, amelyet a helyszínen átvehetsz. Címünk:
    kelet2010@egylelk.com
  • aki regisztrált a találkozóra, annak nem kell külön báli jegyet is vennie
  • az árak a következőképpen alakulnak: Báli belépő: 700 Ft + süti/üdítő (vagy 300 Ft). Szállás a bál utáni éjszakára + reggeli: 800 Ft Vasárnapi ebéd (annak aki a KELET záró szentmiséjéig marad): 500 Ft (A fenti árak nagyon kedvezményesek, nem a szállás/étel minőségére utalnak!)
  • szállást illetve étkezést két módon kérhetsz: a báli jegy eladónál, akinél akár ki is fizetheted VAGY erre az e-mailcímre is küldhetsz egy levelet:
    kelet2010@egylelk.com
  • szállás- illetve étkezési igényedet kérünk, jövő vasárnapig, azaz január 31. éjfélig jelezd! Ellenkező esetben nem tudunk sajnos szállást biztosítani.
  • báli jegyeket azonban még a helyszínen is lehet vásárolni.
  • az első hajnali vonat Esztergomból Budapestre 3:33-kor indul:)

Plakát:

Részletek és más infok: kelet.egylelk.com

Időpont: 2010. február 6. (szombat), 19:00
Helyszín: Esztergom, Szt. Adalbert központ
Kategória: Esemény | Címke: , , , .