Nyári biciklitúra 2012

Beszámoló a túráról »
Képek a túráról »

Itt a nyár, és vele a kihagyhatatlan bringatúra! Az idei túra a két évvel ezelőtti “folytatása”, Miskolcról indulunk tovább észak és kelet felé. A Cserehát lankáin és a Zemplén hegyein fogunk tekerni, útba ejtve több jelentős kultúrájú várost  is (Kassa, Sárospatak).  Kedvcsinálónak megnézheted a múlt évi túra képeit és élménybeszámolóit!

Időpontja: augusztus 6-12. (hétfő – vasárnap).

Útvonal:
Miskolc – Észak-Bükk – Aggteleki-karszt – Kassa – Gömör-Szepesi-hegység – Zemplén (Füzér, Sárospatak) – Tokaj
A napi távok 60 és 100 km között változnak.
Utazás:
Miskolcig vonattal majd bringával 🙂
Hazafelé szintén vonattal jövünk, Szerencs környékéről.
Szállás:
plébániákon, ifjúsági szálláson.
Polifóm és hálózsák szükséges!
Étkezés:
napközben hideg kaja, esténként igyekszünk finomakat főzni, és persze lesz fagyizás, dinnyézés.
Költségek:
Konzervatív becslésünk szerint a túra 12000 Ft-ba fog kerülni. Ezen felül van a Miskolcra való leutazás és a hazautazás költsége.

A túrán a biciklistáska nélkülözhetetlen – ha még nincs, szerezz be egyet vagy kérj kölcsön!

Jelentkezés:
Az alábbi linken jelentkezhetsz június 2-ától. Az 1., 10., 20. és esetleges 30. jelenkező ajándékot kap! Jelentkezési határidő meghosszabbítva július 26-áig!

Szívesen válaszolunk minden egyéb felmerülő kérdésedre, az esetleges észrevételeket, javaslatokat is örömmel fogadjuk! A részvevőknek részletes információkat tartalmazó levelet küldünk július 28-án!

Időpont: 2012. augusztus 6. (hétfő), 08:00
Helyszín: Bükk, Aggteleki-karszt, Cserehát, Kassa, Zemplén
Szervező: Simkó Dani, Ipé
Kategória: Esemény | Címke: .