Böjti ökümenikus imádság

Húsvét a köziben

Csütörtökön (március 21.) böjti ökumenikus imádságra várunk mindenkit szeretettel 19 órától. Ezt követően a szokásos módon folytatódik a közi, lesz agapé és záróima is.
Gyertek, imádkozzunk együtt görög katolikus, református, evangélikus testvéreinkkel!

A fél hatos egyetemista szentmisére is várunk mindenkit!

Jövő pénteken (március 22.) keresztúti ájtatosságra vár minket a Narancs csoport. Találkozó 16:20-kor a Szent Gellért téri szökőkútnál.

2 hét múlva, nagycsütörtökön (március 28.) lábmosási szertartással kiegészülő ünnepi szentmisén veszünk részt 18 órától, melyben az utolsó vacsorára emlékezünk. A mise után agapé is lesz, majd 22 óráig virrasztás.
Ezen a napon a 17:30-as egyetemista szentmise elmarad.

Aki szentgyónást kíván végezni, az bátran keresse meg István atyát a lelkészségi misék előtt vagy bármelyik csütörtökön.

Gyertek, készüljünk együtt a Húsvétra!

Időpont: 2013. március 21. (csütörtök), 19:00
Helyszín: Magyar Szentek Temploma

Feladatok: agapé mosogatás takarítás mise
Kategória: Esemény | Címke: , , .