5. közi

A héten kevert csoportos beszélgetés lesz, ám a korábbi szokásoktól eltérően most szakok, szakcsoportok szerint beszélgetünk majd! Izgalmas lesz, gyertek!

A közi előtt most is lesz egyetemista mise 17:30-tól, és a báli segítők még visszaigényelhetik meghívójuk árának több mint felét!

Kategória: Esemény | Címke: | Szólj hozzá most!

Mérnöki etika: az értékek tisztelete

Dr. Beran Ferenc, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Hittudományi Kar, Erkölcsteológiai Tanszékének docense előadást tart a BME-n.

Az előadás címe: “Mérnöki etika: az értékek tisztelete

A téma aktualitását a fiatalokat körülvevő, sokszor igen rossz példát mutató média, politika, internet torz “erkölcsi mércéi” (szakmai hazugságok és rágalmak, puskázás, másolás, plágium, hamis értékrend) adják. Az előadó a BME Gépészmérnöki Karán végzett okleveles gépészmérnök, korábban mérnökként dolgozó, majd a papi hivatást választó, aktív plébános, egyetemi oktató.

Kategória: Esemény | Címke: , | Szólj hozzá most!