Tánciskola 2017/2018 őszi félév

Idén is lesz tánciskola, sok szeretettel várunk mindenkit!

A 12 alkalmas bérlet ára: 8000 Ft

Egy alkalomra szóló jegy ára: 1000 Ft

Megvannak a pontos helyszínek, a kurzusleírásnál láthatjátok.

A jelentkezésnél kérlek, jelöljétek, hogy előre láthatólag jegyeket vagy bérletet vennétek. Ez semmiféle kötelezettséggel nem jár, de nekünk nagy segítség. Köszönjük! 🙂

Kezdő

Ha a bálokra nem szívesen jössz, mert úgy gondolod, nem tudsz táncolni, itt a helyed! Valamikor el kell kezdeni… 🙂

Tánctanár: Hámori Gyuszi és Tóth Zsófi

Időpont: kedd, 18:30-20:00

Helyszín: Albertfalvi Don Bosco Katolikus Általános Iskola és Óvoda (1116 Budapest, Albertfalva u. 9-13.

KÉRLEK, MINDENKI HOZZON VÁLTÓCIPŐT, ÉS A LÁNYOK NE MAGASSARKÚBAN TÁNCOLJANAK, hogy kíméljük az új padlót! (Ha elfelejtesz hozni, semmi baj, akkor lehet cipő nélkül is táncolni 🙂 )

Első alkalom: szept. 19.

Utolsó alkalom: dec. 12.

Szünet: okt. 31.

Jelentkezés itt (szept. 17-ig)

Középhaladó

Akik tavaly, esetleg régebben már a kezdőbe jártak, és tudták követni az órákat, azoknak célszerű erre jelentkezniük. 🙂

Tánctanár: Hámori Gyuszi és Tóth Zsófi

Időpont: szerda, 18:30-20:00

Első alkalom: szept. 13.

Utolsó alkalom: dec. 6.

Szünet: nov.1.

Jelentkezés itt (szept. 10-ig)

Haladó

Alapvetően azoknak, akik már jártak középhaladóba… 🙂

Tánctanár: Szabó Peti

Időpont: szerda, 18:30-20:00

Helyszín: Patrona Hungariae Gimnázium, nagydísz (1092 Budapest, Knézich u. 3-13.)

Első alkalom: szept. 13.

Utolsó alkalom: dec. 6.

Szünet: nov.1.

Jelentkezés itt (szept. 10-ig)

Haladó+

Idén nem indul ez a tánckurzus. Aki tavaly a haladóba járt, annak azt ajánljuk, hogy a haladó táncra jelentkezzen idén is. Mivel más tanár tartja, garantáltan tudtok új figurákat tanulni. 🙂 De aki nagyon bevállalós, az megnézheti a haladó++-t is.

Haladó++

A régóta lelkes tánciskolásoknak! 🙂

Tánctanár: Szabó Peti

Időpont: kedd, 19:00-20:30

Első alkalom: szept. 19.

Utolsó alkalom: dec. 12.

Szünet: okt. 31.

Jelentkezés itt (szept. 17-ig)

Időpont: 2017. augusztus 21. (hétfő), 16:17
Szervező: Sivadó Móni, Brigi
Kategória: Esemény | Címke: .