Változó idők

A második közitől kezdve (szeptember 14-étől) a csütörtöki közös alkalmaink hivatalos kezdő időpontja 18.30 helyett 18.00 lesz. Így lehetőségetek van egy kis tea és keksz mellett megbeszélni az elmúlt hét eseményeit, elmesélni az élményeket egy kötetlen, szabad, fakultatív beszélgetés formájában.

Ha viszont inkább szeretnél Jézussal találkozni, ezt is megteheted: a 17.30-as egyetemista szentmise után egy fél órás szentségimádási lehetőség lesz az MSzT-ben, hogyha inkább elcsendesedésre, megnyugvásra vágysz.

Várunk tehát jövő hét csütörtökön már 18.00-tól, hogy egy kis keksz és tea mellett kötetlenül beszélgessünk, avagy egy csendes félórában tedd le a hét terheit!

Kategória: Esemény | Szólj hozzá most!

2. közi

A második közitől kezdve (szeptember 14-étől) a csütörtöki közös alkalmaink hivatalos kezdő időpontja 18.30 helyett 18.00 lesz. Így lehetőségetek van egy kis tea és keksz mellett megbeszélni az elmúlt hét eseményeit, elmesélni az élményeket egy kötetlen, szabad, fakultatív beszélgetés formájában.

Ha viszont inkább szeretnél Jézussal találkozni, ezt is megteheted: a 17.30-as egyetemista szentmise után egy fél órás szentségimádási lehetőség lesz az MSzT-ben, hogyha inkább elcsendesedésre, megnyugvásra vágysz.

Kategória: Esemény | Címke: | Szólj hozzá most!