Tánciskola – ismétlés

A HALADÓ ÉS A HALADÓ++ CSOPORT LÉTSZÁMA ÉRTE EL A MINIMÁLIS LÉTSZÁMOT, ÍGY CSAK EZ A KÉT CSOPORT ISMÉTLŐ KURZUSA INDUL!!!

A tavaszi félévben is lesz tánciskola. A szokott időben és helyszínen  febr. 13/14-én folytatódik.

Sziasztok!

Megfelelő létszámú jelentkező esetén a második féléves tánciskola előtt 4 héttel kezdődik az ismétlő tánctanfolyam, amikor az előző félévben tanultakat újra feleleveníthetitek, ugyanabban az időpontban és helyszínen, ahol eddig volt a tánc. Ehhez kérlek töltsétek ki az alábbi Doodle-t, hogy lássuk, kire számíthatunk. (Ez a jelentkezés nem egy kőbe vésett dolog, nyugodtan jöhet az is, aki nem jelentkezett. Csupán azért van szükségünk erre, hogy lássuk, hogy van-e értelme az adott kurzus ismétlő tanfolyamát elindítani, vagy sem.)
Minél előbb, de legkésőbb jan. 10-ig jelezzétek, hogy jöttök-e, ugyanis az azt követő napokban az ottani létszámok függvényében döntünk arról, hogy mely tanfolyamok indulnak. Ha valaki az előző félévben járt a tanfolyamra, azonban most az ismétlésre nem fog jönni, és jelzi ezt a Doodle-ban, annak külön örülünk.
Hogy mely ismétlő kurzusok indulnak végül, arról majd e-mailben tájékoztatunk benneteket, illetve frissítjük az oldalt.

Az alkalmak ára: 1000Ft/alkalom

Az első ismétlő órák időpontja: jan. 16./17.

Jó táncolást! 🙂

Kérdés esetén bátran forduljatok hozzánk!

Móni, Brigi (sivimoni@gmail.com, sivibrigi@gmail.com)

Kezdő – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok

Középhaladó – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok