Tánciskola – ismétlő kurzusok

Sziasztok!

Megfelelő létszámú jelentkező esetén a második féléves tánciskola előtt 4 héttel kezdődik az ismétlő tánctanfolyam, amikor az előző félévben tanultakat újra feleleveníthetitek, ugyanabban az időpontban, mint amikor volt a táncórátok. Ehhez kérlek töltsétek ki az alábbi Doodle-t, hogy lássuk, kire számíthatunk. (Ez a jelentkezés nem egy kőbe vésett dolog, nyugodtan jöhet az is, aki nem jelentkezett. Csupán azért van szükségünk erre, hogy lássuk, hogy van-e értelme az adott kurzus ismétlő tanfolyamát elindítani, vagy sem.)
Minél előbb, de legkésőbb jan. 2-ig jelezzétek, hogy jöttök-e, ugyanis az azt követő napokban az ottani létszámok függvényében döntünk arról, hogy mely tanfolyamok indulnak. Ha valaki az előző félévben járt a tanfolyamra, azonban most az ismétlésre nem fog jönni, és jelzi ezt a Doodle-ban, annak külön örülünk.
Hogy mely ismétlő kurzusok indulnak végül, arról majd e-mailben tájékoztatunk benneteket, illetve frissítjük az oldalt.

Az alkalmak ára:
MKK-soknak: 1000Ft/alkalom
külsősöknek: 1500 Ft/alkalom

Az első ismétlő órák időpontja: jan. 14./15./16.

Kezdő – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok

Középhaladó – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok

Haladó – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok

Haladó+++ – 4 alkalmas ismétlő tánckurzusra jelentkezni itt tudtok

Jó táncolást! 🙂

Kérdés esetén bátran forduljatok hozzánk!

Móni, Brigi (sivimoni@gmail.com, sivibrigi@gmail.com)

Időpont: 2018. december 5., 23:26 - 2019. január 17., 00:00
Szervező: Sivadó Móni, Brigi